Czech Republic

Společnost PRGX CR s.r.o., která byla založena v roce 2001, poskytuje recovery audit, analytické a poradenské služby předním obchodním společnostem v České republice a na Slovensku. PRGX je průkopníkem recovery auditu již více než 40 lety. Z obchodních procesů našich klientů získáváme klíčové údaje, abychom odhalili ušlé zisky vycházející z přeplatků, duplicitních plateb a nesouladu finančních transakcí s dojednanými smluvními podmínkami či interními politikami. Poté jménem našich klientů komunikujeme s dlužníky, abychom získali zpět ušlé částky.

Našich více jak 350 klientů představuje rozličnou škálu odvětví i velikostí firem. Naši odborníci mají zkušenosti se všemi typy prostředí ERP a organizačních struktur a mohou tak rychle a účinně zpracovat požadované datové soubory, a současně respektovat interní politiku a směrnice každého jednotlivého klienta.

Díky našim jedinečným SW nástrojům a osvědčeným auditním postupům naši auditoři přezkoumávají závazky, související dodavatelské faktury, objednávky, korespondenci nákupčích, příjemky a další klientské informace a  data, aby detekovali finanční úniky.  Naším cílem je tyto dodatečné výnosy rychle a účinně získat zpět a pomoci našim klientům  zkvalitnit jejich postupy a snížit náklady díky doporučením, které jsou součástí naší práce, přičemž v průběhu celého procesu respektujeme místní předpisy a nařízení.

PRGX CR s.r.o. je divizí společnosti PRGX Global, Inc., světového lídra v recovery auditu a průkopníka Profit Discovery™ (objevování zisků):  jedinečné kombinace auditu, analýz a poradenských služeb vedoucích ke zlepšení zákazníkovy finanční výkonnosti.

HAVE QUESTIONS?

CONTACT US

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

CONTACT INFORMATION

PRGX Global, Inc.

ADDRESS
600 Galleria Parkway, Suite 100, Atlanta, GA 30339
PHONE
1-888-799-7976